MANICURE I PEDICURE

pielęgnacja dłoni i  stóp

      Manicure klasyczny – polega na tradycyjnym zabiegu skrócenia i    opiłowaniu płytki, a następnie zamknięciu łusek paznokcia pilnikiem oraz  usunięciu cążkami narośniętych na płytkę skórek. Można również dodatkowo skorzystać z pielęgnacji i wzmocnić podczas manicure płytkę paznokcia profesjonalną odżywką. Nie zapominamy również o skórze dłoni używając balsamu pielęgnacyjnego.Do wyboru szeroka gama kolorów renomowanej marki OPI.       

Manicure biologiczny – polega na usunięciu skórek za pomocą specjalnych preparatów oraz patyczka z drzewa herbacianego bez wycinania ich cążkami, opiłowaniu paznokcia i wmasowaniu odżywczego kremu w skórę dłoni. Manicure można zakończyć pomalowaniem paznokci.     

Gel color OPI – to „trwały manicure”, który jest odpowiedzią na najwyższą potrzebę kobiet, jaką jest nieskazitelny kolor paznokci przez długi czas. Laboratorium OPI opracowało nowoczesną formułę chemiczną produktu, dzięki której gel tworzy na paznokciach powłokę niemal identyczną jak lakier do paznokci, cienką i delikatną, a sposób przygotowania płytki do jej aplikacji jest identyczny jak do klasycznego manicure. Gel color to najnowocześniejsza i jak dotąd jedyna na świecie metoda światło utwardzalnego gelu zbudowanego z delikatnej siatki molekuł prze którą przenika powietrze i wilgoć, która jest najważniejsza dla utrzymania paznokci w dobrej kondycji.     

Manicure japoński – to piękne naturalne paznokcie o niepowtarzalnym blasku różowej perły. Manicure przede wszystkim odżywia i uszczelnia płytkę i przyczynia się do przyspieszenia wzrostu paznokcia oraz zasila je w składniki naturalne takie jak: kreatynina, witamina A, H i E oraz prowitamina B5. Zawiera również krzemionkę z Morza Japońskiego, która znacznie odżywia płytkę paznokcia. Zalecany jest szczególnie na paznokcie łamliwe, kruche i rozdwajające się. Zabieg polega na wmasowaniu odżywczej pasty w płytkę paznokcia, następnie nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając puder, który powoduje zatrzymanie składników zawartych w paście.     

Paznokcie naturalne pokryte żelem– zabieg ten polega na utwardzeniu naturalnej płytki paznokcia żelem na bazie żywicy a następnie utwardzenie w lampie UV. Opcjonalnie można naturalny paznokieć przedłużyć do wybranej długości na szablonie. Paznokieć nie traci swojej wcześniejszej kondycji i rośnie razem z żelem. O uzupełnieniu żelu decyduje przyrost naturalnej płytki paznokcia klientki.     

Pedicure kosmetyczny – to zabieg pielęgnacyjny i upiększający stopy. Podstawą zabiegu jest skrócenie, opiłowanie i oczyszczenie paznokci. Zakres pedicure kosmetycznego wlicza się również usunięcie zrogowaciałego naskórka z podeszwy stopy za pomocą frezarki .Zabieg kończy się pomalowaniem paznokci lakierem lub Gel colorem a następnie  wykonaniem  peelingu i wmasowaniem  kremu w skórę stóp.     

Pedicure ekspress – to idealne rozwiązanie dla tych którzy chcą szybko odświeżyć swoje stopy. Podczas zabiegu stopy relaksują się w wodnej kąpieli z dodatkiem soli. Następnie są wyrównywane paznokcie i opracowane skórki. Zabieg kończy się pomalowaniem paznokci lakierem, odżywką lub gel colorem.    

Pedicure leczniczy – to specjalistyczny pedicure polegający na  usunięciu nie tylko zrogowaciałego naskórka stóp, ale także odcisków,modzeli, wrastających paznokci oraz pielęgnacji pękających pięt.