KOSMETYKA SPECJALISTYCZNA

Zespół doświadczonych kosmetyczek i kosmetologów określi rodzaj i   stan skóry oraz zaproponuje indywidualny program zabiegowy oparty  na najnowszych metodach pielęgnacji, aby mogli się Państwo cieszyć

     „zawsze zdrową i … piękną skórą”

 

Konsultacja kosmetyczna -bezpłatna !

 

Serdecznie zapraszamy

 Mikrodermabrazja diamentowa DIAMOND TONE Skin

To zabieg polegający na mechanicznym ścieraniu naskórka. Pozwala na precyzyjne usuwanie pożądanej grubości warstwy rogowej naskórka. Wykonywany jest przy użyciu głowicy zakończonej naturalnym diamentem. Zabieg ten, to idealny sposób by zredukować przebarwienia, blizny, drobne zmarszczki, ale także by głęboko odświeżyć skórę. Zastosowanie go pobudza naturalne procesy syntezy kolagenu i elastyny oraz mikrokrążenie. Jest doskonałą metodą w pielęgnacji cery zanieczyszczonej. Jako prosty i bezbolesny zabieg nie wymaga rezygnowania z obowiązków dnia codziennego.

 

 

Peeling kawitacyjny – Skin Master Plus:

złuszczanie martwych komórek naskórka, usuwanie zanieczyszczeń pochodzących z zewnątrz, a także nadmiaru sebum i czynnikówinfekcyjnych dzięki działaniu ultradźwięków; zabieg bezpieczny nawet dla bardzo wrażliwej skóry; przyśpiesza odnowę komórek przez co redukuje objawy starzenia i wspomaga leczenie zmian trądzikowych.

 

Mezoterapia Frakcyjna  NOWOŚĆ !

CEL:

 • POPRAWA JĘDRNOŚCI SKORY
 • SPŁYCENIE ZMARSZCZEK
 • ZMNIEJSZENIE BLIZN I ROZSTĘPÓW
 • ROZJAŚNIANIE PRZEBARWIEŃ

Nanoiniekcje  to terapia polegająca na powierzchownym wprowadzeniu substancji aktywnych do naskórka .W zabiegu stosowane są wyjątkowo cienkie nanoigły o średnicy 90 µm. Dają one znacznie lepsze rezultaty w przypadku skóry cienkiej , silnie unaczynionej i trudno gojącej się ( np. skóra osób chorujących na cukrzycę ). Zabieg z użyciem nanoigieł  jest całkowicie bezbolesny , bezkrwawy i nie powoduje stanu zapalnego. Może być wykonywany przez cały rok bez ryzyka powstawania przebarwień i uwrażliwienia skóry. Przy doborze odpowiednich koktajli mogą z niego korzystać kobiety w ciąży i w okresie laktacji. Nanoiniekcje w sposób bardzo  subtelny tworzą w naskórku nanosiatkę , przez którą przenikają w głębsze warstwy substancje aktywne. Atutem zabiegu jest również to , że nanoiniekcje wykonywane są  w okolicach oczu i czerwień wargowa , przez co zabieg jest kompleksową kuracją anti – aging.

Mikroinekcje to wprowadzenie zaawansowanych substancji aktywnych jak również wywołania autoregeneracji głębokich warstw skóry , w zabiegu stosowane są cienkie mikroigły  o średnicy 300 µm. W zależności od problemu i wskazań , terapeuta dobiera odpowiednią długość igieł od 0.1 mm do 2.5 mm .Poprzez uszkodzenie  stratum corneum zabieg zwiększa przenikanie substancji aktywnych .Celem zabiegu jest również doprowadzenie do krwawienia i uwolnienia czynników wzrostu z krwi .Zabieg jest alternatywą dla frakcyjnej laseroterapii ablacyjnej.

Ceny zabiegów:  1. mezoterapia frakcyjna  NANO-TWARZ+SZYJA 250 ZŁ           2.  mezoterapia frakcyjna MIKRO- TWARZ+SZYJA 350 ZŁ

 

Hialurofrax    NOWOŚĆ !

 

Bezinwazyjna aplikacja kwasu hialuronowego w głąb skóry, oraz głębokie pobudzenie i odnowa komórek, dzięki działaniu dwóch technologii: 


Plazma Frax (odnowa, regeneracja)


oraz Zimny laser diodowy (aplikacja kwasu hialuronowego)


 

 

Plazma  Frax  to  idealny sposób odmłodzenia skóry i przywrócenia jej zdrowia oraz witalności. Zabieg dla osób, u których widoczne są zmarszczki oraz bruzdy.  Technologia działania dzięki wykorzystaniu łuku elektrycznego plazmy o efekcie terapeutycznym.

HIALUROFRAX   to bezinwazyjne  wprowadzenie kwasu hialuronowego przy pomocy zimnego lasera diodowego. Metoda przeznaczona dla osób młodych ze skórą z zaburzeniami gospodarki wodnej w skórze (skóra odwodniona)

Efekt połączenia dwóch technologii zapewnia skórze:

 • Wzrost nawilżenia
 • Intensywną regenerację i rewitalizację
 • Ujędrnienie
 • Odmłodzenie
 • Poprawa kondycji skóry
 • Wzrost napięcia i elastyczności
 • Poprawa owalu
 • Niwelowanie drobnych linii i zmarszczek

Zalecenia przed zabiegiem

 • Tydzień przed zabiegiem nie opalać się i nie korzystać z solarium
 • 2 dni przed zabiegiem nie wykonywać żadnych zabiegów złuszczających
 • 24 h przed zabiegiem nie spożywać alkoholu

Zalecenia po zabiegu

 • Dla utrzymywania efektu jak najdłużej zaleca się picie dużych ilości wody codziennie
 • Przez tydzień po zabiegu nie wykonywać zabiegów złuszczających
 • Przez tydzień po zabiegu nie opalać się, nie korzystać z solarium
 • Bezpośrednio po zabiegu unikać sauny, siłowni, kąpieli w basenie
 • Zapewnić pełną higienę skóry twarzy

Częstotliwość zabiegów

– intensywna faza leczenia – 1 zabieg

tygodniowo (seria zalecana max 8

zabiegów)

– faza pielęgnacyjna – 1 zabieg w miesiącu

Ceny zabiegów :

PLAZAMA FRAX          – twarz  100 zł  + dekolt  100 zł

HIALUROFRAX           –  twarz  149 zł   + dekolt  149zł

PLAZMA+HIALUROFRAX        – twarz  199 zł   +  dekolt  199 zł

 

Mezoterapia

– bezigłowa-To nowoczesna metodą stworzona jako alternatywa dla tradycyjnej mezoterapii igłowej. Polega ona na transporcie substancji aktywnych w głąb skóry właściwej poprzez wykorzystanie elektroporacji oraz fal ultradźwiękowych. Efektami zabiegu są: wyraźny efekt liftingu, redukcja zmarszczek i bruzd, poprawa kolorytu i struktury skóry, redukcja cellulitu oraz pobudzenie procesów naprawczych w skórze. Jest to jedyna metoda umożliwiająca dobór koktajli zabiegowych do potrzeb klienta.Najlepszy efekt przynosi seria zabiegów, początkowo jeden na tydzień przez dwa miesiące, potem jeden do dwóch na miesiąc dla podtrzymania efektu. Zabieg trwa 20 minut.

 

 Lampy LED – światło młodości i nie tylko…

Aby zwiększyć spectrum zabiegów z wykorzystaniem urządzeń fotooptycznych, jakie od kilku lat stosujemy w naszym Centrum, wprowadzamy do naszej oferty wielofunkcyjny system lamp LED – amerykańskiej produkcji – nowość na rynku usług medycyny estetycznej, z którą wiąże się także duże nadzieje co terapii różnych schorzeń dermatologicznych.

Co to jest LED? LED, czyli dioda emitująca światło (Light Emitting Diode) jest to urządzenie emitujące energię świetlną w postaci światła widzialnego o różnych barwach (niebieskie, zielone, żółte, czerwone) i niewidzialnego (podczerwień), które odpowiadają falom świetlnym o określonej długości.

Wskazania do LED terapii- co można osiągnąć. Odmładzanie skóry: efekt ujędrnienia, poprawy faktury, kolorytu skóry, zmniejszenie ilości zmarszczek, poprawa owalu twarzy, zwiększenie przyswajania substancji czynnych, preparatów kosmetycznych oraz leczenie trądzika pospolitego, leczenie stanów zapalnych, przyspieszenie procesów gojenia ran Kiedy widać pierwsze efekty? W związku z tym, że LED działa naturalnie- fizjologicznie, należy pamiętać, że pierwsze efekty po naświetlaniu nie pojawiają się od razu. Zabiegi powinny być wykonane w serii (w celu osiągnięcia kumulacji dawki energii) zaleca się wykonanie przynajmniej 10-15 zabiegów z częstotliwością 2 razy w tygodniu. Ich efekt jest oddalony w czasie. Pojawi się 1,5 do 3 miesiąca po terapii i nasila 4-6 miesięcy po pobudzeniu tkanek  Przeciwwskazania do LED terapii:– opryszczka;- procesy nowotworowe skóry;- ciąża.  Działania uboczne/ niepożądane:  Nie istnieją.

Jest to metoda bezbolesna, nie wymaga znieczulenia, komfortowa, nie wyłączająca z życia zawodowego. Czas zabiegu jest krótki. Terapia może być wykonana dla każdego fototypu skóry- opalenizna nie jest przeciwwskazaniem.LED to nietermiczna, nieablacyjna (bez uszkodzenia naskórka i skóry właściwej) metoda, która za pomocą efektu fotobiomodulacji wpływa na odpowiednie komórki skóry, głównie na fibroblasty, pobudzając je do produkcji nowych włókien kolagenowych. Terapia LED odbywa się w sposób naturalny wręcz fizjologiczny, polega na „energetyzowaniu” komórek. Celem fotobiomodulacji jest pobudzenie produkcji nowego kolagenu i substancji międzykomórkowej, co przekłada się na widoczne spłycenie zmarszczek bez ablacji naskórka.Dodatkowym celem ma być zmniejszenie widocznych oznak starzenia, takich jak przebarwienia (zarówno skórne jak i naskórkowe ), zmniejszenie teleangiektazji oraz poprawa faktury skóry. Zaobserwowano także wyraźny wpływ naświetlań LED na przyśpieszenie gojenia ran (wzrost szybkości podziału komórek, przyśpieszenie formowania ziarniny, przyśpieszenie produkcji kolagenu przez fibroblasty, przyrost nowych naczyń krwionośnych, poprawa mikrokrążenia, efekt przeciwzapalny Światłoterapia LED: LIGHT EMITTING DIODE Jest to nietermiczna i nieablacyjna fototerapia i foto-antiaging Uszkodzenia fototermiczne konieczne są do zapoczątkowania procesu regeneracji(to jest istotą odmładzania tkanki), strefa fotobiomodulacji-do nasilenia tej regeneracji.

 

Peelingi Chemiczne

Jest to odpowiedni peeling nawet do bardzo wrażliwej skóry, ponieważ nie powoduje podrażnień.Ma działanie przeciwzapalne, nawilżające i normalizujące pracę skóry, złuszcza oraz rozjaśnia koloryt.Stymuluje układ krążenia, syntezę kolagenu, zwiększa elastyczność skóry oraz poziom ceramidów.

Wskazania: wrażliwa skóra; odmładzanie: drobne zmarszczki, skóra zniszczona słońcem; poprawa grubości i jędrności skóry; rozszerzone pory; przebarwienia.

Azelac

Żel złuszczający do skóry łojotokowej, z trądzikiem różowatym, przebarwieniami. Zawiera kwas azelainowy, który działa przeciwzapalnie i antyoksydacyjnie, likwiduje rumień i krosty. Działa przeciwbakteryjnie, normalizująco, reguluje nadmierne rogowacenie. Hamuje tyrozynazę, dzięki temu wyrównuje koloryt skóry. Wskazania: zapalny i niezapalny trądzik różowaty, trądzik pospolity, łuszczyca, zapalenie mieszków włosowych, cera naczynkowa.

Mandelac

Żel Mandelac wykazuje działanie oczyszczające oraz regulujące wydzielanie sebum. Jest zalecany dla rozjaśniania przebarwień tj. melasma, plamy soczewicowate, przebarwienia pozapalne. Może być stosowany pomocniczo w leczeniu trądziku a także przy redukcji drobnych zmarszczek. Wykazuje również właściwości bakteriostatyczne i antyseptyczne. Wskazania: fotostarzenie (plamy po słoneczne, wiotkość, zmarszczki), przebarwienia (melasma).

Retises CT Retinol Yellow Peel

Retises CT Retinol Yellow Peel działa jak peeling chemiczny usuwając martwe komórki naskórka, ponadto stymuluje odnowę komórkową i syntezę białek skóry. Stosowany do intensywnej kuracji odmładzającej zwłaszcza w przypadku fotostarzenia, skutecznie rozjaśnia przebarwienia i plamy spowodowane działaniem słońca. Powoduje silne nawilżenie skóry przez wzrost syntezy kwasu hialuronowego. W jego skład wchodzi kwas mlekowy, retinol oraz składniki poprawiające aktywną penetrację. Wskazany dla skóry dojrzałej i matowej. Wskazania: fotostarzenie, hiperpigmentacja, melasma, rozstępy, skóra tłusta

Salipeel lic

Salipeel lic peeling na bazie kwasu salicylowego posiada właściwości złuszczające, przeciwzapalne, antybakteryjne ściągające oraz przeciwstarzeniowe. Dodatkowo w produkcie zastosowano kwas cytrynowy, który wzmacnia efekt zabiegu oraz kwas linolenowy o działaniu łagodzącym, regenerującym skórę.  Wskazania : trądzik zapalny.

Melaspeel K

Melaspeel K dzięki połączeniu kwasu mlekowego, cytrynowego, kojowego oraz kwasu salicylowego sprawdza się w przypadku:  skóry łojotokowej, aktywnego trądziku, trądziku różowatego, skórze naczyniowej oraz hiperpigmentacji.

Nasze zabiegi pielęgnacyjne wykonujemy z wykorzystaniem kosmetyków profesjonalnych firm dermokosmetycznych i kosmetycznych Thalgo , Sesderma i Mondunique