Masaże, modelowanie sylwetki i redukcja celulitu


Masaż antycellulitowy bańką chińską

Masaż bańką chińską stosuje się jako element kuracji antycellulitowej lub drenaż limfatyczny. Przyspiesza on krążenie krwi i płynów ustrojowych, co pomaga pozbyć się toksyn z organizmu zarówno przyjętych z pokarmem jak i powstałych w wyniku wadliwej przemiany materii. Dodatkowo wspaniale relaksuje. Jest doskonały dla osób prowadzących siedzący tryb życia, zestresowanych oraz po wysiłku fizycznym.

Masaż bańką chińską stosuje się w celu

 • ujędrnienia skóry
 • wygładzenia i redukcji skórki pomarańczowej
 • wymodelowania sylwetki
 • zmniejszenia obrzęków
 • podniesienia pośladków
 • zrelaksowania organizmu

Przeciwwskazania:

 • zaburzenia krzepliwości krwi
 • skłonności do wylewów podskórnych czy obrzęków
 • przerwanie ciągłości i stany zapalne skóry
 • ciąża
 • nowotwory
 • miesiączka

czas ok 60 min – tylko teraz 120 zł!

 Masaż relaksacyjny

Masaż ciała bazujący na technikach masażu klasycznego , którego zadaniem jest zmniejszenie skumulowanych napięć , sprzyja regeneracji i wyciszeniu. Masaż ten najczęściej wykonuje się w obrębie całego ciała uzyskując w ten sposób najlepsze efekty terapeutyczne.Charakteryzuje się powolnymi , płynnymi ruchami wykonywanymi na olejkach w atmosferze nastrojowej muzyki oraz blasku świec.

Wskazania:

– przemęczenie,wyczerpanie , bezsenność , nerwobóle , dolegliwości pleców , barków, nóg , skutecznie wspomaga leczenie depresji , wycisza , relaksuje , korzystne działanie na skórę , poprzez polepszenie krążenia krwi i limfy co ułatwia usunięcie toksyn z organizmu wpływając na jędrność i elastyczność naszej skóry.

Przeciwskazania :

-podwyższona tem. ciała (pow. 38 st.C) , nowotwory, przerwanie ciągłości skóry , ostre i podostre stany zapalne , osteoporoza , tętniaki naczyniowe , duża przepuklina, ciąża , menstruacja , niedawne operacje w obrębie kręgosłupa , stany po złamaniach kończyn.

czas trwania masażu 60 min – koszt 120 zł

 

Radiomodeling – VENUS FREEZE

Urządzenie Venus Concept Freeze to rewolucyjne połączenie zmiennego pola magnetycznego i fal radiowych. Zabieg z ich wykorzystaniem pobudza powstawanie fibroblastów, poprawia mikrokrążenie. Dodatkowo fibroblasty zwiększają produkcję włókien kolagenu i elastyny (włókna stają się krótsze, a jednocześnie grubsze), przez co przyczyniają się do dalszej poprawy napięcia i elastyczności skóry, a widocznym tego efektem jest redukcja zmarszczek.Technologia Multipolarna pozwala na wnikanie fal radiowych w skórę na różnej głębokości – zarówno na powierzchni jak i w głąb skór, gdzie rozpoczyna się proces leczenia. Technika zabiegu polega na powolnych ruchach liftingujących i rozgrzewających skórę.Efektem zabiegu po skończonej serii jest przebudowa siatki kolagenowej, ujędrnienie skóry, redukcja zmarszczek, poprawa mikrokrążenia – co gwarantuje lepsze odżywienie i dotlenienie skóry. System doskonale nadaje się do modelowania ciała, redukcji komórek tłuszczowych, jednocześnie zmniejszając obwody ciała i wygładzając cellulit. Dla uzyskania dobrego efektu zaleca się serię od 6 do 10 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu. Po skończonej serii jeszcze przez 3-4 miesiące następuje przebudowa siatki kolagenowej.

Cena: 250 -500 zł