• 11 MAJ 16
  • 0

  NOWOŚĆ ! MEZOTERAPIA FRAKCYJNA NANO/MIKRO

  ZABIEG NANO/MIKRO  : TWARZ+SZYJA + MASKA   250 zł -350 zł

  MEZOTERAPIA FRAKCYJNA

  CEL:

  • POPRAWA JĘDRNOŚCI SKORY
  • SPŁYCENIE ZMARSZCZEK
  • ZMNIEJSZENIE BLIZN I ROZSTĘPÓW
  • ROZJAŚNIANIE PRZEBARWIEŃ

  Nanoiniekcje  to terapia polegająca na powierzchownym wprowadzeniu substancji aktywnych do naskórka .W zabiegu stosowane są wyjątkowo cienkie nanoigły o średnicy 90 µm. Dają one znacznie lepsze rezultaty w przypadku skóry cienkiej , silnie unaczynionej i trudno gojącej się ( np. skóra osób chorujących na cukrzycę ). Zabieg z użyciem nanoigieł  jest całkowicie bezbolesny , bezkrwawy i nie powoduje stanu zapalnego. Może być wykonywany przez cały rok bez ryzyka powstawania przebarwień i uwrażliwienia skóry. Przy doborze odpowiednich koktajli mogą z niego korzystać kobiety w ciąży i w okresie laktacji.

  Nanoiniekcje w sposób bardzo  subtelny tworzą w naskórku nanosiatkę , przez którą przenikają w głębsze warstwy substancje aktywne. Atutem zabiegu jest również to , że nanoiniekcje wykonywane są  w okolicach oczu i czerwień wargowa , przez co zabieg jest kompleksową kuracją anti – aging.

  Mikroinekcje to wprowadzenie zaawansowanych substancji aktywnych jak również wywołania autoregeneracji głębokich warstw skóry , w zabiegu stosowane są cienkie mikroigły  o średnicy 300 µm. W zależności od problemu i wskazań , terapeuta dobiera odpowiednią długość igieł od 0.1 mm do 2.5 mm .

  Poprzez uszkodzenie  stratum corneum zabieg zwiększa przenikanie substancji aktywnych .

  Celem zabiegu jest również doprowadzenie do krwawienia i uwolnienia czynników wzrostu z krwi .

  Zabieg jest alternatywą dla frakcyjnej laseroterapii ablacyjnej.