Depilacja laserowa LightSheer

 

W naszym Centra Zdrowia i Urody Dermikos skorzystacie Państwo z profesjonalnych zabiegów laserowego usuwania owłosienia urządzeniem LIGHT SHEER. Obecnie to zdecydowanie najskuteczniejszy sposób na trwałe wyeliminowanie niechcianego owłosienia z różnych partii ciała. Dzięki zabiegowi pożegnacie problem odrastających włosów i będziecie cieszyć się skórą gładką w dotyku. Do głównych zalet zastosowania lasera w kosmetyce należą doskonałe rezultaty widoczne już po pierwszym zabiegu oraz ich trwałość. Dlatego metody te zdobywają coraz szersze grono zadowolonych klientów.

                           Kwalifikacja do zabiegu LIGHT SHEER- bezpłatna !

PROMOCJA 2017

      PAKIET       promocyjny         2 okolice + 1 gratis

Regulamin promocji

1.Przy depilacji dwóch nowych okolic, trzecia mniejsza okolica w serii zabiegów gratis np łydki 240 zł + uda 290 zł + warga górna gratis = 530 zł

2.Oferta dotyczy wszystkich zabiegów w serii.

3.Promocją gratisowej okolicy objęte są :

warga górna, brwi, baki, uszy, kresa 1-3 rzędów, obniżenie bikini, wargi sromowe, okolica miedzy pośladkowa, brodawki, okolica między piersiami (kobieta)

4.Oferta dotyczy depilacji okolic wykonywanych jednocześnie

Ważne :

-okolice kwalifikujące do zabiegu gratis muszą mieć cenę katalogową  minimum 125 zł,

DODATKOWY BONUS ! Tylko pachy w cenie promocyjnej 99 zł, mogą być 2-gą okolicą ,

ALE nie mogą być gratisem

INNE OKOLICE W CENIE  PROMOCYJNEJ  99 zł ,

NIE MOGĄ BYĆ drugą okolicą i nie mogą być GRATISEM – PROMOCJE NIE ŁĄCZĄ SIĘ !

 

                 cena promocyjna !   depilacja laserowa pach 99 zł
                  cena promocyjna !   depilacja laserowa bikini 99 zł
                   cena promocyjna !   depilacja laserowa broda 99 zł

Laser Diodowy Light Sheer

 ZAPROŚ DO NAS SWOJĄ KOLEŻANKĘ A OTRZYMASZ ZABIEG LASEROWEGO USUWANIA OWŁOSIENIA URZĄDZENIEM LIGHT SHEER- GRATIS !

Zabieg gratisowy przysługuje klientowi , który zaprosi do naszego gabinetu nową osobę.Warunkiem jest wykonanie jednego zabiegu u osoby zaproszonej i zapraszającej. Osoba zaproszona musi wykonać zabieg depilacji w ciągu miesiąca od daty ostatniego zabiegu osoby zapraszającej.

Promocją GRATISOWEGO zabiegu objęte są okolice:

 • warga górna,
 • broda,
 • szyja,
 • baki,
 • bikini (podstawowe),
 • pachy.

Informacja ogólna

Laser diodowy Light Sheer TM Diode Laser System amerykańskiej firmy Lumenis (światowy lider w produkcji laserów medycznych i kosmetycznych) jest najnowocześniejszym urządzeniem do usuwania zbędnego owłosienia. Posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA, honorowany na całym świecie oraz certyfikaty odpowiednich instytucji europejskich, w tym ISO 9001.Długość fali emitowanej przez laser wynosi 800 nm, głębokość przenikania skóry stanowi 2- 5 mm. Działa on więc tylko powierzchownie, nie wpływając tym samym na funkcje organizmu.Istotą działania lasera na mieszek włosowy jest zjawisko selektywnej fototermolizy. Światło lasera pochłaniane jest wybiórczo przez struktury mieszka włosowego zawierającego melaninę, zamieniane na ciepło, które niszczy elementy włosa odpowiedzialne za jego wzrost, powodując trwałą utratę włosa i destrukcję mieszka. Jak wykazały badania, to zjawisko jest najskuteczniejsze dla włosów znajdujących się w fazie aktywnego wzrostu (anagen). Pozostałe okresy wzrostowe naszych włosów – faza zaniku (katagen) i spoczynku (telogen) są „nieme” na działanie lasera. Warunkuje to potrzebę wykonania minimum 3- 5 zabiegów, powtarzanych w odstępach 4- 8 tygodni. Niewielki, pozostały po depilacji odsetek to włosy jaśniejsze, cieńsze, mniej widoczne. Osoby o włosach cieńszych lub nie w pełni ciemnych, muszą liczyć się ze słabszym efektem (przyczyna: zbyt mała zawartość melaniny w mieszku). Włosy osłabione wcześniejszymi wielokrotnymi zabiegami depilacji woskiem, pęsetą, depilatorem mechanicznym mogą wymagać przeprowadzenia większej ilości zabiegów depilacji dla uzyskania lepszych wyników.100% depilacja zwykle nie jest możliwa. Włosy jaśniejsze mogą zostać tylko przerzedzone.

Przeciwwskazania do zabiegów LASEROWEGO USUWANIA OWŁOSIENIA laserem diodowym LIGHT SHEER :

  • ciąża,
  • włosy blond, siwe,
  • fotodermatozy i choroby pęcherzowe skóry,
  • bielactwo, łuszczyca, padaczka (względne),
  • skłonność do przebarwień (względne),
  • skłonność do bliznowców,
  • aktywne infekcje skóry,
  • rozrusznik serca,

Przeciwwskazania czasowe:

 • świeża opalenizna, skóra po stosowaniu samoopalaczy !
 • terapia doustna retinoidami
 • terapia lekami i ziołami światło uwrażliwiającymi !
 • terapia miejscowa kremami z Vit. A, C, kw. owocowymi i lekami złuszczającymi,
 • wcześniejsza usuwanie włosów (pęseta, wosk, depilatory mechaniczne)
 • wcześniejsze, niektóre zabiegi dermokosmetyczne i chirurgiczne.
 • stany zapalne skóry w miejscu planowanego zabiegu

Pierwszy zabieg poprzedzony jest bezpłatną konsultacją kwalifikującą. Osoby zakwalifikowane mają wykonaną próbę laserową z ustaleniem optymalnych dla danego fototypu skóry parametrów zabiegowych. Przed zabiegiem skóra powinna być umyta, ogolona (należy zostawić nieogolony jedynie mały fragment 5cm x 5cm), niczym nieposmarowana. Każda skóra w sposób indywidualny reaguje na zabieg. Reakcją naturalną jest rumień i/lub obrzęk okołomieszkowy, zwykle krótkotrwały.

Przygotowanie do zabiegu laserowego usuwania owłosienia LIGHT SHEER :

 1. Jeżeli skóra w obrębie powierzchni depilowanej jest sucha kilka dni wcześniej stosujemy kremy nawilżające. W dniu zabiegu nie stosujemy środków nawilżających
 2. Bezpośrednio przed zabiegiem należy zgolić włosy w miejscu depilacji –pozostawić nieogolony jedynie mały fragment 5cm x 5cm – umożliwi to ocenę barwy włosów. Włosy blond, siwe, stanowią przeciwwskazanie do zabiegu, z uwagi na brak lub małą skuteczność laserowej depilacji w ich przypadku.
 3. Przed każdym zabiegiem włosy nie mogą być usuwane mechanicznie  przez okres 6 tygodni (pęseta, wosk, depilatory mechaniczne)  Można natomiast je golić, przycinać lub depilować odpowiednim kremem, choć ten ostatni sposób depilacji należy zakończyć tydzień wcześniej.
 4. Stosowanie kremów lub maści z Vit. A, retinoidami (np. Isotrexin, Differin, Zorac,  i inne),Vit. C i kwasami owocowymi w miejscu depilowanej powierzchni wymaga 4 tygodni przerwy przed każdym zabiegiem. Preparaty o działaniu złuszczającym należy odstawić 1 tydzień wcześniej
 5. Po terapii doustnej retinoidami  wskazana  półroczna przerwy pomiędzy końcem przyjmowania leku  i pierwszym zabiegiem.
 6. Leki światłouwrażliwiające (fototoksyczne, fotoalergiczne) , antybiotyki, zioła (dziurawiec, nagietek, skrzyp polny, herbata Figura 1,2) i suplementy diety o takim działaniu wymagają odstawienia na 1 tydzień przed zabiegiem.
 7. Jeśli posiadasz tatuaż kosmetyczny (np. makijaż trwały) w obrębie depilowanej powierzchni, poinformuj o tym kosmetyczkę
 8. Aktywne infekcje skóry ( bakteryjne, wirusowe, grzybicze) w tym opryszczka zwykła (zabieg możliwy 2 tyg. po infekcji)
 9. Aktywna opalenizna jest przeciwwskazaniem do zabiegu. Minimalna przerwa po insolacji naturalnej lub w solarium to 4-6 tygodni.
 10. Opalenizna” uzyskana w wyniku stosowania samoopalaczy (kremy, zabiegi typu air-brush)stanowi również przeciwwskazanie do zabiegu. Depilacja możliwa po jej ustąpieniu
 11. Zabieg kosmetycznego oczyszczania twarzy (mikrodermabrazji, chemabrazji) w przypadku depilacji w tym miejscu, możliwy 7 dni wcześniej lub 14 dni później.
 12. W dniu zabiegu i dzień wcześniej prosimy nie spożywać alkoholu, środków przeciwbólowych ,niesteroidowych i p.zapalnych (np.polopiryna)

Postępowanie po zabiegu

laserowego usuwania owłosienia LIGHT SHEER :

 1. Naturalna reakcja skóry po zabiegu to czasowy obrzęk i/lub zaczerwienienie będące efektem podrażnienia na obszarze poddanym depilacji, podrażnienia ustępują po kilku godzinach lub  do 2-3 dni. W tym czasie (2-3 dni po zabiegu) należy skórę traktować bardzo delikatnie:
  • skórę należy myć żelem bezmydłowym , mleczkiem bezalkoholowym,  lub tylko czystą wodą,
  • przy depilacji pach nie należy  stosować dezodorantów i antyperspirantów
  • stosować krem Alantan Plus , Bepanthen, Dermopanthen, Cicabio, lub Cicalfate
  • skórę należy bardzo delikatnie osuszać, nie trzeć i nie drażnić w inny sposób,
  • preparaty o działaniu złuszczającym naskórek  wprowadzać po 2 tygodniach od zabiegu depilacji laserowej
 1. W okresie prowadzonej serii zabiegów istnieje bezwzględny zakaz opalania.
 2. W miejscach narażonych na bezpośrednie działanie promieni UV konieczna jest fotoprotekcja. Kremy z filtrami anty-UVA i B o wysokich wskaźnikach ochrony – najlepiej 50 +(nakładany na skórę co 2-3 godz.)
 3. Insolacja naturalna lub w solarium jest bezwzględnie przeciwwskazana do 2 tygodni po ostatnim zabiegu.